Немає меж людській думці

Привіт! Ми українська команда розробників електроніки.

У 2015 році ми започаткували intRobots як школу робототехніки для дітей та дорослих. За цей час ми навчили багато людей, провели майстер-класів, брали участь та організовували різні тематичні заходи, займалися розробками та допомогли реалізувати нашим учням їхні проекти.

На жаль, 2020 вніс свої корективи і ми почали проводити заняття лише онлайн. Та попри все, сьогодні ми суттєво розвинули наш проект: як і раніше, займаємось навчанням в embedded development, проводимо онлайн консультації, та займаємось розробкою електронних пристроїв.

Наша мета – допомогти вам реалізувати власні ідеї. Наш девіз простий:

Не вмієте – навчимо і допоможемо. Не хочете - ми зробимо за вас.

Не вмієте – навчимо і допоможемо.
Не хочете - ми зробимо за вас.

А ось і ми:

Биков Микола
Bykov Mykola
Директор, автор і викладач курсів.
Embedded розробник
Фанат науки, авіації і космосу.

Білозеров Владислав
Belozerov Vlad
Співзасновник, автор і викладач курсів.
Інженер апаратного забезпечення
Співзасновник і розробник в мережі квест-кімнат KADROOM.
Belozerov Vlad

Відгуки

Rahib
«Ми познайомилися в той період, коли я отримав пристрій, над яким працювала команда з кількох людей більше року, але прототип працював незадовільно. У момент, коли я вже розчарувався, до справи підключився Микола.
Головне, що він зробив - це реалізував можливість віддаленого оновлення прошивки. Використовуючи це, він ввів усі необхідні поправки та зміни в прошивку без фізичного доступу до пристрою (ми тоді вже знаходилися у різних країнах).
Микола виконав все по початковому ТЗ, і найважливіше, що він запропонував і здійснив навіть те, чого не було в ТЗ. Я високо ціную його внесок у проект і маю намір продовжити співпрацю з ним. Те саме я раджу тим, хто читає ці рядки і шукає правильну людину, в чиї руки збирається віддати розробку електроніки і бути впевненим, що результат перевершить його очікування.»
Rahib

Olexandr
«Працюючи з колегами вперше я переживав, чи буде завдання зроблене вчасно і належним чином, оскільки сам не був професіоналом у embedded розробці.
Проте результат перевершив очікування, про всі складнощі та нюанси попереджали заздалегідь, внесли хороші пропозиції щодо покращення рішення.
Тому впевнено повторно звернувся до цієї команди, і знову непросте, не дуже формалізоване та завдання, що потребує додаткового технічного дослідження, було вирішено швидко та якісно. Це була універсальна плата для домофонів, що поєднує їх із популярними домофонними системами.»

Mychailo Zaika
«Ми з колегами проходили в intRobots кілька курсів (Arduino, Stm32), а також брали консультації.
Це приємні, позитивні хлопці, із достатньо високим рівнем компетенцій в розробці софту та в мікроелектроніці. Не бояться братись за нестандартні задачі водночас при досить консервативному і пунктуальному підході у роботі. Вміють просто пояснювати складні речі. Відкриті до нових ідей.
Словом, можемо рекомендувати з ними працювати.»
Mychailo Zaika

Якщо хочете долучитися до нас, заповніть форму, будемо раді бачити нових членів нашої команди!